co robicie żeby oszczędzać wodę

 

co narysować?

co robicie żeby oszczędzać energię

jak dbacie o środowisko w swoim domu

jakie macie sposoby na ochrananie środowiska?

 

informacje: 58 555 78 78

 

Caritas Archidiecezji Gdańskiej serdecznie zaprasza rodziny wielodzietne zamieszkujące teren Archidiecezji Gdańskiej do wzięcia udziału w konkursie „Razem oszczędzamy wodę i energię”. Konkurs plastyczny na najciekawszą pracę wykonaną przez najmłodszych członków rodziny a promująca idee dbania o środowisko naturalne i racjonalne używanie wody. Konkurs organizowany jest w ramach programu pod nazwą „Rodzina +. Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych.” Program współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Nagrodami dla zwycięzców będą nowe pralki o wysokiej klasie oszczędności wody i energii, minimalizujące koszty eksploatacji oraz umożliwiające czynne wdrożenie programu dbania o środowisko naturalne w gospodarstwach domowych.

            "W naszym domu zawsze jest dużo prania..."

 

Domy, w ktorych mieszkają rodziny wielodzietne, to domy pełne gwaru, głosów. To domy, w których zawsze ktoś jest, zawsze coś się dzieje. To radości i smutki dzielone na kilka, kilkanascie osób. 

Ale to także domy, w których zużywa się więcej energii, wody, detergentów. To domy, w których pralka "chodzi" niemal cały czas. 

Dbając o środowisko - chcemy nagrodzić prace konkursowe energooszczędnymi pralkami. Chcemy, by piorąc tak samo dużo zużywać mniej wody, energii, proszku. WSZYTKIM SIĘ TO OPŁACI!!!!